טיפול הסרת איפור קבוע בגבות ובשפתיים

לא מרוצה מהאיפור הקבוע בגבות ובשפתיים? יש מה לעשות בנושא. פני לנלי דוידוב – קוסמטיקאית מומחית ובררי איתה לגבי הסרת איפור קבוע באזור הגבות והשפתיים.

בשנים האחרונות תחום האיפור הקבוע הפך לפופולרי והוא נותן מענה למגוון רחב מצבים. אישה המעוניינת במראה מטופח מהרגע בו היא מתעוררת בבוקר, או שאינה מרוצה משפתיה הדקיקות ומגבות דלילות, תוכל לשפר את המראה החיצוני בקלות באמצעות טיפולי איפור קבוע אצל קוסמטיקאית. אין ספק שבאמצעות איפור קבוע ניתן להסוות בעדינות פגמים מסוימים באזור הגבות והשפתיים וליצור מראה מרשים ואסתטי ללא השקעת זמן ומאמץ מצד האישה, אך יש מקרים בהם רוצים לעשות דווקא ההיפך – להסיר את האיפור הקבוע.
עוד על טיפול הסרת איפור קבוע בגבות ובשפתיים

טיפול הסרת איפור קבוע בגבות ובשפתיים

השאירי פרטים ונשוב אלייך בהקדם

 

איפור קבוע – לא לתמיד

לצערנו, יש מקרים בהם איפור קבוע מבוצע בידיים לא מיומנות ואז התוצאות יכולות להיות לא אסתטיות או לא מחמיאות. לעתים, גם לאחר טיפול מוצלח ותוצאות מרשימות במיוחד, האישה מעוניינת לשנות את האיפור כדי לגוון או להתאים את שיטת האיפור לטכניקות חדשות ומתקדמות. בכל אחד מן המקרים הללו את בוודאי תשמחי לגלות שאיפור קבוע הוא לא בהכרח לתמיד ויש מה לעשות בנושא.

אם מדובר בתוצאות אסתטיות, תוכלי להמתין מספר שבועות או כשנה עד שהפיגמנט ייספג ואז לשקול שנית האם לחזור לאיפור קבוע או לבחור בשיטה אחרת. אם אינך מרוצה מן התוצאות ואת מעוניינת להסיר אותן לאלתר, אנו מזמינות אותך לקליניקה של נלי דוידוב, ניתן לקבוע פגישת ייעוץ חינם לקוסמטיקאית המומחית ובעלת הניסיון וההמלצות, לברר ולהתאים טיפול הסרת איפור קבוע.

הסרת איפור קבוע – רק אצל הקוסמטיקאית המומחית נלי דוידוב

יש שיטות שונות להסרת איפור קבוע ושיקום העור, כגון טיפול לייזר, הסוואה באמצעות איפור, פילינג ושיטה חלופית לאיפור קבוע. מכיוון שהגבות והשפתיים הם אזורים רגישים ועדינים, חשוב לפנות אך ורק לקוסמטיקאית מומחית ומומלצת, שתדע להתאים את שיטת הנטרול לכל מטופלת באופן אישי. רק כך ניתן יהיה להשיג תוצאות מוצלחות בהליך בטוח, ללא שימוש בחומרים זולים או באיכות ירודה ובעבודה עדינה ומדויקת המותאמת לעור הפנים.

שיקום מראה הגבות והשפתיים הוא צעד חשוב לחיזוק דימוי הגוף ושביעות הרצון שלך ממראה פנייך. את יכולה להגשים חלום של שפתיים מלאות ומאופרות וגבות מעוצבות, אם תדעי עם מי להתייעץ ואצל מי לקבוע תור.

אנו מזמינות אותך להגיע לפגישת ייעוץ חינם בקליניקה של נלי דוידוב, בעלת ניסיון ושירות ברמה גבוהה, קוסמטיקאית אשר שמה לנגד עיניה את טובת המטופלת בכדי לספק את התוצאה הטובה ביותר.

לקביעת ייעוץ חינם בקליניקה של נלי דוידוב והתאמת טיפול הסרת איפור קבוע – לחצי כאן>

או חייגי עכשיו: סניף ר”ג | ראשל”צ  03-6122816

Open chat
שלום,
הקליניקות של נלי דוידוב, נשמח לעזור לך בכל שאלה (: