טיפול בצלקות אקנה

צלקות אקנה – איך מטפלים בהם?

טיפול בשיטת מזותרפיה להעלמה וטשטוש צלקות אקנה, יכולה לשפר את מראה העור ולפתור את הבעיה אחת ולתמיד!

פעילות מוגברת של בלוטת החלב, עלולה לגרום להתפרצות פצעונים דלקתיים המוכרים כ"אקנה". פצעונים אלו, כאשר הם אינם מטופלים כמו שצריך או כאשר מדובר בדרגה חמורה של אקנה, יכולים להותיר צלקות על גבי העור. אם בעבר לא הייתה ברירה מלבד להשלים עם המצב, הרי שכיום בעקבות מחקרים ופיתוחים טכנולוגיים בתחום הרפואה האסתטית, יש טיפולים אשר יכולים לשפר את המצב באופן משמעותי.

הכירי את שיטת המזותרפיה היעילה גם בטיפול כנגד צלקות אקנה.
עוד על טיפול בצלקות אקנה

טיפול בצלקות אקנב

השאירי פרטים ונשוב אלייך בהקדם

מזותרפיה

מזותרפיה הינה טכניקה ייחודית שבה משתמשים במחטים זעירות החודרות אל שכבות העור התחתונות, כאשר הרעיון העיקרי מאחוריה טכניקה זו הוא תיקון בעיות במחזוריות הדם הגורמות נזקים לרקמות העור. בנוסף לכך, תוך כדי הטיפול מבוצעת החדרה של ויטמינים, אנזימים, הורמונים, תמציות צמחים וחומרים חיוניים נוספים אל שכבות העור, זאת למטרת הצערה, הידוק, ובעיקר חידוש תאי העור. שיטה זו הוכחה כיעילה כטיפול בצלקות אקנה כאשר הטיפול משלב שימוש בתכשירים ייחודיים שפועלים יחד להשגת המטרה.

ייעוץ חינם עם נלי דוידוב להתאמת הטיפול האופטימלי

פגישה ראשונית אצל נלי דוידוב למטרת אבחון וקבלת ייעוץ, מפחיתה את הסיכונים הכרוכים לעתים, כאשר לא מתאימים נכון את שיטת הטיפול לנתונים האישיים של המטופלת. בפגישה זו נגביר את הסיכוי להצלחת הטיפול.

אנו מזמינות אותך להגיע לפגישת ייעוץ חינם בקליניקה של נלי דוידוב, בעלת ניסיון ושירות ברמה גבוהה, קוסמטיקאית אשר שמה לנגד עיניה את טובת המטופלת בכדי לספק את התוצאה הטובה ביותר.

הדרך הטובה ביותר לטפל בצלקות אקנה, היא למנוע את הופעתן או לטפל בהן מוקדם ככל האפשר. לכן, כאשר יש התפרצות של פצעונים, מומלץ לקבל הדרכה מקוסמטיקאית פרא-רפואית בעלת ניסיון, לגבי ניקוי הפנים וטיפול מניעתי נגד חטטת וצלקות אקנה.

לקביעת ייעוץ חינם בקליניקה של נלי דוידוב והתאמת טיפול בצלקות אקנה – לחצי כאן>

או חייגי עכשיו: סניף ר”ג | ראשל”צ  03-6122816

Open chat
שלום,
הקליניקות של נלי דוידוב, נשמח לעזור לך בכל שאלה (: